Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 50 eurų!

Apie mus

Vanė – aksesuarai, interjero detalės Jūsų namams.

Istorija. Kodėl ir kaip atsirado Vanė?

Visad turėjau norą turėti savo veiklą, realizuoti turimas žinias ir idėjas. Viskas prasidėjo nuo naujų namų įrenginėjimo. Keletą mėnesių teko intensyviai suktis namų interjero parduotuvėse, rinkti baldus, derinti spalvas, audinius, detales. Atėjo momentas, kai reikėjo išsrinkti vonios kambario aksesuarus.

Ieškojau kur galėčiau įsigyti vonios kambariui būtent juodą, matinį tualeto šepetį. Susisiekus su parduotuvėmis išgirsdavau beveik mėnesio laiko pristatymo terminą. Turbūt tai ir buvo ta akimirka, kai supratau, kad noriu turėti savo namų interjero aksesuarų, akcentų, dekoro elementų parduotuvę. Ši svajonė vis dažniau sukosi ir sukosi tyliai galvoje, bet nutikdavo gyvenimas ir nesiryždavau imtis veiksmų, kurie vestų svajonės įgyvendinimo link. Iki to moneto, kai grįžusi po atostogų peršalau, sekė ilgiau nei mėnesio laiko gydymas, ir tuo metu apie savo svajones garsiai išsakiau savo vyrui…

Vanė istorija prasidėjo 2021 metų spalio mėnesį.

Šiuo metu asortimente galite rasti, lietuvių kūrėjų ir partnerių iš skandinavijos šalių, aksesuarus namų jaukumui kurti. Mums svarbu, kad Jūsų erdvės būtų papuoštos minimalistinio stiliaus, moderniais bei reikalingais aksesuarais. Nuolat pildome asortimentą, todėl tikimės, kad būtent čia rasite dovanas artimiesiems, bei akcentus savo erdvių interjerui.

Vanė įkūrėja Vaiva

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.