Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 50 eurų!

Pirkimo taisyklės

Bendrosios nuostatos

 1. Prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – „Taisyklės“) nustato bendrąsias naudojimosi internetine svetaine www.vane.lt (toliau – „Vanė“) sąlygas. Taisyklės yra taikomos, kai Pirkėjas renkasi, užsako ir perka Vanė siūlomas prekes.
 2. Vanė yra mažmeninė namų aksesuarų, dekoro elementų internetinė parduotuvė.
 3. E-parduotuvėje Vanė parduodamos tik Pardavėjui nuosavybės teise priklausančios prekės. Informacija apie pardavėją pateikiama sąskaitoje, kuri pateikiama apmokėjus užsakymą.
 4. Pirkėjas šiose taisyklėse yra asmuo, perkantis Vanė e-parduotuvėje (toliau – „Pirkėjas“). Pirkti turi teisę: veiksnūs fiziniai asmenys, t.y. asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka ir juridiniai asmenys, veikaintys per įgaliotus atstovus.
 5. Pirkėjo pateiktas užsakymas, suformuotas krepšelis pagal šias Taisykles tampa sudaryta sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo. Sutartis laikoma sudarytam kai Pirkėjas suformuoja ir pateikia prekių užsakymą, Taisyklėse nustatyta tvarka ir atlieka apmokėjimą.
 6. Pardavėjas pasilieka teisę keisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į tėsės aktų nustatytus reikalavimus ar pakeistą pardavimo tvarką bei sąlygas. Pirkėjas informuojamas el. parduotuvės tinklalapyje. Rekomenduojama su Taisyklėmis susipažinti kiekvieno apsipirkimo metu.
 7. Pardavėjas neprisiima rizikos ar atsakomybės ir yra nuo jos besąlygiškai atleidžiamas, jei Pirkėjas iš dalies susipažino ar visiškai nesusipažino su Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

Atsiskaitymas

 1. Pirkėjas el. parduotuvėje gali apsipirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.
 2. Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką – Apmokėti. Gavęs užsakymą Pardavėjas patvirtina – atsiunčia laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu, kuriuo nurodo, jog užsakymas priimtas.
 3. Prekių kainos el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais, įskaitant PVM. El. parduotuvė pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams.
 4. Atsiskaitymas už prekes vyksta bankiniu pavedimu, Paysera.
 5. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Negavus mokėjimo per 3 d.d. nuo užsakymo patvirtinimo dienos, užsakymas – anuliuojamas.
 6. Už įsigytas prekes PVM sąskaitą-faktūrą Pirkėjui pateikia Pardavėjas.
 7. Po sėkmingo užsakymo, gavę apmokėjimą iš karto organizuosime užsakymo komplektavimą ir išsiuntimą.

Prekių pristatymas

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pagal išankstinį susitarimą prekes pristatome ir visoje Europoje. Prekės pristatomos naudojantis kurjerių arba paštomatų paslaugomis. Pildydami užsakymo informaciją, galėsite pasirinkti vieną iš pristatymo variantų.

Gavę užsakymo apmokėjimą, prekes išsiunčiame tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Nemokamas pristatymas – užsakymai, kurių vertė didesnė nei 50 Eur, pristatomi nemokamai.

Bendra informacija

 1. Prekes Pardavėjas pristato pasirinktu adresu.
 2. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą, pašto kodą, taip pat nurodyti tikslų kontaktinį telefono numerį ir kitą papildomą reikiamą informaciją (laiptinės kodas ir pan.).
 3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Jeigu Pirkėjas negali prekių priimti pats, o prekės pristatomos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
 4. Pirkėjas įsipareigoja priimti prekes sekančią dieną nuo pranešimo gavimo, kad jam bus pristatyta siunta. Pirkėjui nepriėmus arba neatsiėmus siuntos ji vežama pakartotinai. Dėl pakartotinių pristatymų Pardavėjas turi teisę apmokestinti Pirkėją, jei dėl šių pristatymų bus patirtos papildomos išlaidos.
 5. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas (kurjeris).
 6. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis Prekių aprašymuose nurodytais terminais. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Jeigu taip atsitiktų, Pardavėjas įsipareiguoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir informuoti, bei suderinti prekių pristatymo sąlygas. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
 7. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje, sugadintoje, sulamdytoje pakuotėje, taip pranešti jeigu siuntoje pristatytos neužsakytos prekės arba neatitinka užsakyto kiekio, nepilnos kompletacijos.
 8. Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateiktame pristatymo siuntos dokumente nurodyti pastabas, surašyti pažeidimų aktą. Tai Pirkėjas privalo atlikti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio pateiktame pristatymo dokumente.
 9. Pirkėjas negali keisti pristatymo adreso, kai siunta jau yra išsiųsta, išvežta. Jeigu pristatymo vieta yra pakeičiama savavališkai, asmeniškai susitariant su kurjerių tarnyba ar kita pristatymo paslaugą teikiančia įmone, Pardavėjas neatsako už siuntų pristatymo termino nevykdymą bei turi teisę papildomai apmokestinti Pirkėją už patirtas papildomas išlaidas. Patirtos išlaidos gali būti padengiamos išrašant papildomą sąskaitą Pirkėjui, arba išskaičiuojama iš grąžinamų prekių sumos.

Prekių keitimas ir grąžinimas

 1. Norėdami grąžinti prekę, informuokite mus el. paštu info@vane.lt, tai reikia atlikti per 14 darbo dienų nuo siuntos gavimo.
 2. Gavę prašymą dėl prekių grąžinimo, per 1 darbo dieną atsiųsime prekių grąžinimo aktą. Jeigu per 1 darbo dieną prekių akto negausite, tuomet su mumis susisiekite https://www.facebook.com/vaneaksesuarainamams arba https://www.instagram.com/vane_home_decor/ profiliuose.
 3. Visos elektros prekės, Pirkėjo įsygytos elektroninėje parduotuvėje yra negrąžinamos ir į kitas prekes nekeičiamos.

NORIME ATKREIPTI DĖMESĮ! PREKIŲ GRĄŽINIMU IR IŠLAIDOMIS RŪPINASI PIRKĖJAS.

GRĄŽINAMŲ PREKIŲ IŠVAIZDA. Grąžinamas prekes supakuokite ir paruoškite siuntimui.

 • Paruoštoje siuntoje turi būti prekė originalioje nepažeistoje pakuotėje, jei su tokiomia buvo gauta (ant originalios pakuotės negalima rašyti, apklijuoti, subraižyti ar kitaip pažeisti originalios pakuotės išvaizdos).
 • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
 • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama prekė yra nekokybiška.
 • Grąžinama prekė turi būti tokios pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
 • Prekės turi būti saugiai supakuotos, už prekių sugadinimą grąžinimo metu atsako Pirkėjas.
 • Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitinka grąžinimo taisyklių, pinigai grąžinami nebus. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie atsirado norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.

SUGADINIMAS TRANSPORTUOJANT:

Nors prekes supakuojame itin kruopščiai, bet ką reikėtų daryti jeigu prekė pasižeidė transportavimo metu?

 • Mūsų atsakomybė užtikrinti saugų prekių pristatymą, todėl gavę pažeistą prekę, per 14 dienų nuo užsakymo gavimo susisiekite su mumis el. paštu ir prisekite kuo daugiau prekės nuotraukų.

Atsakomybės neprisiimame, jeigu:

 • Prekė yra sugadinama klientui ją grąžinant pardavėjui, už sugadinimą atsako Pirkėjas.
 • Prekė buvo sugadinta Pirkėjo.

NETINKAMA PREKĖS KOKYBĖ

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (prekė su gamykliniais defektais) Vanė įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, padengti grąžinimo išlaidas.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Jei grąžinamos prekės atitinka grąžinimo taisyklių reikalavimus, pinigai į Jūsų nurodytą banko sąskaitą bus pervesti ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo grąžinamos prekės gavimo. Jei Jūsų grąžintos prekės neatitika grąžinimo taisyklių reikalavimo, pinigai nebus grąžinami.

Netinkamos kokybės prekės grąžinimui taikomas Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymas Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Baigiamosios nuostatos

 1. Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.
 2. MB „Vanė“ turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Taisykles apie tai pranešdama internetinėje parduotuvėje www.vane.lt
 3. Taisyklių papildymai ar jų pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami internetinės parduotuvės sistemoje.
 4. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR teisės aktų nustatyta tvarka.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.