Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 50 eurų!
Privatumo politika

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

priimtos pagal 2016 m. balandžio 26 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo nuostatas.

1. Pagrindinės sąvokos

1.1. Internetinė svetainė – svetainė, kurioje dabar lankotės www.vane.lt

1.2. Bendrovė – MB „Vanė“, Lietuvos Respublikos juridinis asmuo, juridinio asmens kodas 305919576, registruotos buveinės adresas Parko g. 23-2, Vijūkai, Lietuvos Respublika (toliau – Duomenų valdytojas).

1.3. Duomenų subjektas – reiškia fizinį asmenį, kurio asmens duomenis Bendrovė tvarko.

1.4. Tiesioginė rinkodara – veikla, kuri skirta paštu, telefonu arba kitokiu tiesioginiu būdu siūlyti asmenims prekes ar paslaugas ir (ar) teirautis jų nuomonės dėl siūlomų prekių ar paslaugų. Šioje elektroninėje parduotuvėje nerenkama jautri informacija (pavyzdžiui, asmens kodas).
Elektroninį paštą arba telefoną marketinginiais tikslais naudosime tik su tavo sutikimu.

2. Bendrosios nuostatos

2.1. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės (toliau – Taisyklės) reglamentuoja MB „Vanė“ elektroninės parduotuvės https://www.vane.lt (toliau – Elektroninė parduotuvė) klientų pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

2.2. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

2.3. Asmenys yra laikomi susipažinusiais su šia Politika, kai užpildydami užsakymo formą pažymi, kad sutinka su Pirkimo taisyklėmis, kurių neatskiriama dalis yra ši Politika.

3. Asmens duomenų rinkimo tikslai, tvarkymas, saugojimas

3.1. Pirkėjas sutinka, kad jo vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, IP adresas www.vane.lt būtų tavarkomi veiklos analizės tikslais.

3.2. Jeigu Pirkėjas po prekių įsigijimo nepageidauja, kad šių Privatumo taisyklių 3 dalies 1 punkte nurodyti Asmens duomenys būtų naudojami Tiesioginės rinkodaros tikslais, Pirkėjas gali rašyti elektroninį laišką info@vane.lt ir nurodyti, kad nepageidauja gauti elektroninių laiškų.

3.3. Bendrovė patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti Asmens duomenys bus tvarkomi tik siekiant tinkamai suteikti Pirkėjams elektroninėje parduotuvėje www.vane.lt siūlomas Prekes. Bendrovė taip pat patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti Asmens duomenys bus tavrkomi Tiesioginės rinkodaros tikslais, jeigu tokį sutikimą Pirkėjas suteiks ir nepanaikins.

4. Bendrovė įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus šiuos atvejus:

  1. Jeigu yra Pirkėjo sutikimas Asmens duomenų atskleidimui;
  2. Bendrovės partnerius, teikiančius prekių transportavimo, su Pirkėjo užsakytų Prekių tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas;
  3. Visais kitais atvejais, Pirkėjo Asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Duomenų subjekto asmens duomenis Bendrovė gali perduoti vyriausybinėms ar teisėsaugos institucijoms, joms pareikalavus.

5. www.vane.lt vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principasi:

  • Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
  • Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai, saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
  • Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.
  • www.vane.lt klientų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės pirkimo formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi, kad galėtume įvykdyti užsakymą el. parduotuvėje.

5.1. Pardavėjas turi teisę Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti informaciją trečioms šalims, 5 tikslams pasiekti.

4. Slapukai (angl. cookies)

Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Norėdami tobulinti svetainę, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina svetainės lankytojus, iš kurių miestų, šalių svetainė yra lankoma, kiek dažnai lankytojai grįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės duomenis.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstinių duomenų failai, kurie automatiškai sukuriami Jums naršant www.vane.lt svetainėje ir yra saugomi Jūsų naudojamame įrenginyje (kompiuteryje arba mobiliajame telefone). Slapuke pateikiama anoniminė informacija.

Slapukai būna skirtingi: laikinieji slapukai – pašalinami, kai naršyklė užveriama. Nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Kaip pašalinti slapuką?

Jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų apie slapuko įjungimą ar atnaujinimą, kad galėtumėte pasirinkti leidžiamus ar draudžiamus slapukus, juos blokuoti. Jeigu reikalinga išsamėsnė informacija apie slapukus, kaip juos ištrinti ar valdyti, galite apsilankyti: www.allaboutcookies.org

Interneto svetainės lankytojas gali ištrinti slapukus iš savo kompiuterio arba juos užblokuoti savo interneto naršyklėje, tačiau dalis Interneto svetainės funkcionalumo tokiu atveju gali neveikti arba veikti nekorektiškai.

Norint pašalinti slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

5. Taisyklių keitimas

5.1. Bendrovė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti šias taisykles apie tai pranešdama Elektroninės parduotuvės tinklalapyje www.vane.lt.

5.2. Taisyklių papaildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami Elektroninės parduotuvės sistemoje.

5.3. Po Taisyklių papildymo ar pakeitimo Klientas ir toliau naudojasi el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad klientas sutinka su taisyklių pakeitimais ir papildymais.

Susisiekite su mumis

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos Jums kiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu: info@vane.lt

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.